vaksinimi i detyruar
Fillon vaksinimi i detyruar në universitete

Fillon vaksinimi i detyruar në universitete

Qeveria njoftoi të hënën se ka fillur vaksinimi i detyruar i studentëve dhe stafit akademik në universitete. Vendimi u komunikua më 30 gusht nga Komiteti...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>