Vaksinimi

Nis vaksinimi i stafeve të Aviacionit Civil

Nis vaksinimi i stafeve të Aviacionit Civil

Të martën nisi vaksinimi i stafeve të Aviacionit Civil. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku...

Rusia vaksinon 8 milion qytetar

Rusia vaksinon 8 milion qytetar

Nënkryeministrja, Tatiana Golikovausia njoftoi të premten se ka vaksinuar më shumë se 8 milion qytetarë deri më tani ndaj Covid-19, raportoi agjencia ruse e lajmeve...

Rama kritikon BE për vaksinimin

Rama kritikon BE për vaksinimin

Kryeministri Edi Rama kritikoi BE të enjten në lidhje me furnizimin e vaksine të Covid-19. “Ajo që ndodhi me BE më është dukur e palogjikshme...

123411

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>