vaksnimi
Mbërrijnë 9 360 doza të Pfizer në Shqipëri

Mbërrijnë 9 360 doza të Pfizer në Shqipëri

9 300 doza të Pfizer mbërritën të hënën në mbrëmje në Shqipëri. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe ministri i rindërtimit Arben Ahmetaj pritën vaksinat...

SHBA merr 72.8 milionë doza të vaksinave COVID-19

SHBA merr 72.8 milionë doza të vaksinave COVID-19

SHBA ka marrë deri të shtunën 72,806,180 doza vaksinash kundër COVID-19, njoftuan Qendrat Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC). Qendrat njoftuan se janë...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>