Vlore

Grabitet e moshuara 85-vjeçare në Nartë

Grabitet e moshuara 85-vjeçare në Nartë

Një e moshuar 85 vjeçe, e cila jetonte e vetme në fshatin Nartë të Vlorës, është grabitur pasditen e së mërkurës, raporton BalkanËeb. Grabitësit kanë...

Arrestohen 2 persona në Vlorë

Arrestohen 2 persona në Vlorë

Policia e Vlorës arrestoi të mërkurën 2 persona. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit akuzohen për përndjekje dhe për drejtim nën efektin e alkoolit të...

123457

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>