Vlore

Grabitet e moshuara 85-vjeçare në Nartë

Grabitet e moshuara 85-vjeçare në Nartë

Një e moshuar 85 vjeçe, e cila jetonte e vetme në fshatin Nartë të Vlorës, është grabitur pasditen e së mërkurës, raporton BalkanËeb. Grabitësit kanë...

Arrestohen 2 persona në Vlorë

Arrestohen 2 persona në Vlorë

Policia e Vlorës arrestoi të mërkurën 2 persona. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit akuzohen për përndjekje dhe për drejtim nën efektin e alkoolit të...

123457