Vlore
Mbytet një 75-vjeçar në Vlorë

Mbytet një 75-vjeçar në Vlorë

Një 75-vjeçar është mbytur në Vlorë paraditën e së dielës.  Nga të dhënat e poilicisë, i moshuari me iniciale A.D është mbytur pak minuta pasi...

Materniteti i Vlorës rrezikon të mbyllet

Materniteti i Vlorës rrezikon të mbyllet

Materniteti në qytetin e Vlorës rrezikon të mbyllet pasi një sanitare është infektuar me Covid-19. Djali i zonjës është infermier në urgjencën e polikliniës dhe...

134567

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>