Von Der Leyen
Von der Leyen viziton Ballkanin brenda shtatorit

Von der Leyen viziton Ballkanin brenda shtatorit

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen do të vizitojë  Ballkanin Perëndimor këtë muaj, njoftoi ajo, të mërkurën. “Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara...

Von der Leyen pranon kritikat për vaksinimin

Von der Leyen pranon kritikat për vaksinimin

Presidentja e Parlamentit Europian i ka pranuar kritikat drejtuar BE për procesin e vaksinimit, raporton Politico. Dy javë trazira mbi strategjinë e gabuar të BE-së...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>