Vrasje
Ekzekutohen 2 persona në Durrës

Ekzekutohen 2 persona në Durrës

Dy persona u vranë me armë mbrëmjen e sotme në Durrës pasi u qëlluan nga një makinë në lëvizje. Mediat raportuan se ngjarja ndodhi në...

2 vrasje mafioze në 24 orë

2 vrasje mafioze në 24 orë

Dy vrasje mafioze ndodhën dje në vend, një në Lushnje dhe një në Peqin. Nga atentatet humbën jetën dy persona dhe u plagos një tjetër....

1 2