Zelanda e Re

Si e mposhti koronavirusin Zelanda e Re

Si e mposhti koronavirusin Zelanda e Re

Ndërsa numrat e viktimave të koronavirusit në Itali, Spanjë, Francë dhe SHBA kapin qindra të vdekur, Zelanda e Re raporton vetëm një viktimë gjatë 24...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>