Zgjedhja e Prokurorit te Perkohshem
Donald Lu nuk mund të bëjë vezën e Artë

Donald Lu nuk mund të bëjë vezën e Artë

Pas një takimi të shpejtë me kryeprokuroren e përgjithshme tranzitore, një pjesë e madhe e mediave i kanë kujtuar ambasadorit amerikan Donald Lu, faktin se...

BE dënon dhunën, por dhunën e kujt?

BE dënon dhunën, por dhunën e kujt?

Delegacioni i BE-së në Tiranë, përmes një deklarate, dënoi sot "dhunën" gjatë protestave të djeshme dhe "sjelljen" e deputetëve gjatë seancës parlamentare në të cilën...

Çadra e përkohshme e Edi Ramës

Çadra e përkohshme e Edi Ramës

Arta Marku ishte dje pa dyshim personazhi më i guximshëm në radhët e socialistëve. Aq sa ata që drejtonin dikur protestën e 21 janarit dukeshin...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>