zgjedhjet ne Elbasan

PD denoncon votimin e shumëfishtë në Elbasan

PD denoncon votimin e shumëfishtë në Elbasan

Partia Demokratike, përmes përfaqësuesit të saj ligjor Marash Logu, ka denoncuar në seancën e së premtes pranë Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve dyshimet për votimin...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>