Zgjedhjet
Cilat janë rregullat për zgjedhjet në PD?

Cilat janë rregullat për zgjedhjet në PD?

Partia Demokratike do të hapë më 24 maj garën për kryetar partie. Kandidatët për kryetar partie janë: Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli, Edit Harxhi dhe Agron...

12310

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>