Të shtëna në Kurbin, policia në ndjekje të autorit

Nga Exit News
Të shtëna në Kurbin, policia në ndjekje të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në fshatin Adriatik në Kurbin pas një konflikti të çastit mbrëmjen e së martës.

Policia thotë se ka identifikuar autorin dhe është vënë në ndjekje të tij.

Dyshohet se një 20-vjeçar ka qëlluar në ajër gjatë një konflikti me një 18-vjeçar dhe më pas është larguar.

Ndërkohë shërbimet e Policisë po krehin zonën për kapjen e 20 vjeçarit si dhe gjetjen e sekuestrimin e armës së zjarrit me të cilën ka qëlluar në ajër.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme