Tirana e shkretuar: pamje nga rrugët dhe mjediset e Tiranës këtë mëngjes

Nga Exit News
Tirana e shkretuar: pamje nga rrugët dhe mjediset e Tiranës këtë mëngjes

Foto të rrugëve të Tiranës sot, pas masave drastike të qeverisë për ndalimin e qarkullimit të automjeteve, autobuzëve dhe mbylljes së shkollave, universiteteve, qendrave tregrate dhe qendrave të argëtimit.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>