Trafikantët e kanabisit vrasin një polic në Lezhë

Nga Exit News
Trafikantët e kanabisit vrasin një polic në Lezhë

Polici Saimir Hoxha, 44 vjeç u vra të martën gjatë kontrollit për kultivimit të kanabisit, në Ishullin Lezhë.

Policia njoftoi se trafikantët qëlluan me armë në drejtim të grupit të kontrollit të Policisë kundër narkotikëve.

Ata kanë identifikuar autorin e ngjarjes dhe po punojnë për kapjen e tij.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>