Tre viktima dhe 205 të infektuar të rinj në Kosovë

Nga Exit News
Tre viktima dhe 205 të infektuar të rinj në Kosovë

Tre viktima me Covid-19 janë regjistruar në Kosovë në 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e viktimave në vend në 666.

205 të infektuar të rinj janë zbuluar në 24 orët e fundit.

Që prej fillimit të pandemisë, në Kosovë janë regjistruar 18,148 të infektuar.

Prej tyre 2,332janë ende të sëmurë aktivë, ndërsa 15,150 pacientë janë shëruar.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme