Veliaj: Basha, Berisha dhe Meta sabotuan ardhjen e vaksinave

Nga Exit News
Veliaj: Basha, Berisha dhe Meta sabotuan ardhjen e vaksinave

Kreu i Bashkisë Erion Veliaj reagoi përmes një fotoje të mërkurën për grevën e punëtorëve të Albkontrolit.

Me të njëjtin qëndrim si kryeministri Edi Rama dhe ai tha se greva është e influencuar nga Berisha, Basha dhe Meta.

Ai postoi një fotot të tyre dhe shkroi “dje tradhti qe falja e detit. Sot tradhti është sabotimi i vaksinës në Rinas. Janë të njëjtët njerëz, me të njejtat mënyra antike”.

Ai bëri thirrje për të mos i votuar më 25 prill.

“Shqipëria është velur me këta – 30 vite pengesa, bllokime. Le t’i ndëshkojmë me votë në 25 Prill”.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>