Veliaj mashtron: shet foton e Institutit në Boston si foto të korpusit të ri universitar

Nga Exit News
Veliaj mashtron: shet foton e Institutit në Boston si foto të korpusit të ri universitar

Kryebashkiaku i Tiranës Veliaj ka postuar në Facebook një foto të Institutit të Artit Bashkëkohor në Boston duke e shitur si foton e projektit të kampusit të ri Universitar.

Për më tepër, Veliaj ka shkruar se nis puna për kampusin e ri Universitar, pavarësisht se nuk ka asgjë publike për projektin, arkitektët dhe tenderat. Duket se i gjithë postimi është një gënjeshtër. Më poshtë fotot:

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>