Veliaj përgënjeshtron lajmin: Jam mirë me shëndet, nuk jam larguar nga Tirana

Nga Exit News
Veliaj përgënjeshtron lajmin: Jam mirë me shëndet, nuk jam larguar nga Tirana

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka përgenjeshtruar të hënën lajmin që qarkulloi në disa media, se gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe është dërguar për kurim në Turqi.

Veliaj, që prej 28 korrikut i vetëkarantinuar në banesë pasi rezultoi i infektuar me Covid-19, i pyetur nga FaxWeb ka njoftuar se është mirë dhe se ndodhet në Tiranë, në shtëpinë e tij në lagjen Kodra e Diellit:

“Jam në Tiranë duke pritur testin e dytë, që të konfirmoj nëse jam shëruar apo jo. Testi i parë ka dalë negativ, dhe brenda 48 orësh pres përgjigjen e testit të dytë. Nuk jam larguar në asnjë moment jashtë vendit”, ka shkuar Veliaj në mesazh, teksa ka shpërndarë dhe vendndodhjen e tij përmes aplikacionit WhatsApp.

5 komente

  1. Agim 11 Gusht, 2020 në 2:52 pm

    Me vjen mire qe eshte sheruar dhe po e kalon kete gje te keqe. Urime

  2. Qazim 11 Gusht, 2020 në 8:47 pm

    Vdeksh o pleh

  3. Mimoza 11 Gusht, 2020 në 9:23 pm

    Urime qe kalove me sukses kete viroze.Shendet te kesh.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme