Vetëvritet një 59-vjeçar në Elbasan

Nga Exit News
Vetëvritet një 59-vjeçar në Elbasan

Një 59-vjeçar dyshohet se ka vrarë veten në një fshat të Elbasanit.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Recan.

Dyshohet se vetëvrasja ka ardhur si pasojë e gjendjes së rënduar psikologjike të 59-vjeçarit.

Grupi hetimor po punon pēr zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme