Vëzhguesja e Agron Shehajt përjashtohet nga qendra e votimit në Tiranë

Nga Exit News
Vëzhguesja e Agron Shehajt përjashtohet nga qendra e votimit në Tiranë

Vëzhguesja e Agron Shehajt në njësinë 5 në Tiranë është shkarkuar nga komisioni zgjedhor i PD në qendrën ku ajo ishte caktuar.

media raportohet se brenda qendrës së votimit ka patur debat mes saj anëtarëve të komisionit zgjedhor që më pas ka sjellë edhe përjashtimin e vëzhgueses.

Agron Shehaj kandidon në zgjedhjet për kryetar në PD përballë Lulzim Bashës, Fatbardh Kadillit dhe Edith Harxhit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>