Vidhen dokumente të rëndësishme nga zyra e bashkisë në Bilisht

 Zyrat e Bashkisë Bilisht janë grabitur dje në mbrëmje. Sipas policisë, janë vjedhur dokumente të rëndesishme nga zyra e kryebashkiakut.

Grabitësit, ende të paidentifikuar, kanë arritur të hapin dhe kasafortën por ajo ishte bosh.

Lajme te ngjashme