Vidhen dokumente të rëndësishme nga zyra e bashkisë në Bilisht

 Zyrat e Bashkisë Bilisht janë grabitur dje në mbrëmje. Sipas policisë, janë vjedhur dokumente të rëndesishme nga zyra e kryebashkiakut.

Grabitësit, ende të paidentifikuar, kanë arritur të hapin dhe kasafortën por ajo ishte bosh.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>