Vriten 2 vëllezër në Krujë

Nga Exit News
Vriten 2 vëllezër në Krujë

Dy vëllezër, 24 dhe 34 vjeç, u vranë me armë zjarri mbrëmjen e 4 qershorit, në fshatin Gramëz të Krujës.

Ata fillimisht janë plagosur por më pas kanë humbur jetën rrugës për në spital.

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar, Roland Pula, 32 vjeç, po nga Kruja. Dyshohet se shkak për konfliktin është bërë një përplasje e vjetër e dy palëve.

Policia po kontroll terroritorin dhe me dronë për të gjetur të dyshuarin.

2 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme