Zbulohen detaje të reja nga atentati në Fier

Nga Exit News
Zbulohen detaje të reja nga atentati në Fier

Policia ka zbuluar detaje të tjera për atentatin ndaj 50-vjeçari A.T, në Fier, mëngjesin e së hënës.

Dyshohet se vrasësi ka qenë i maskuar dhe nuk mund të identifikohet nga kamerat e bizneseve përreth vendngjarjes.

Po ashtu, qytetarë të ndryshëm në vendngjarje kanë treguar se autori ka ardhur dhe është larguar në këmbë, dhe nuk ka përdorur makinë.

A.T. u vra me një plumb në kokë, në prani të bashkëshortes së tij, të cilën po e shoqëronte për në punë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 6 të mëngjesit, të hënën, në lagjen “Sheq i Madh” në Fier.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme