Arrestohen 4 persona për prerje pyjesh

Nga Exit News
Arrestohen 4 persona për prerje pyjesh

Policia e Korçës ka arrestuar 4 persona për prerje të paligjshme të pyjeve. Personat e arrestuar janë 4 meshkuj — 23 vjeç, një 40 vjeç, 30 vjeç dhe 29 vjeç — janë banues në fshatin Vithkuq, Korçë.

Gjatë kontrollit policia sekuestroi edhe mjetet për prerjen e druve.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>