Vazhdojnë ndryshimet në policitë vendore

Vazhdojnë ndryshimet në policitë vendore

4 shefa të rinj komisariatesh u emëruan në strukturën e policive të Sarandës, Korçës, Durrësit dhe në Komisariatin numër 2 në Tiranë. Ndryshimet erdhën pas...

Rama përjashton nga PS kryebashkiakun Tushe

Rama përjashton nga PS kryebashkiakun Tushe

Kryeministri Edi Rama përjashtoi kryebashkiakun Fatos Tushe nga Partia Socialiste deri në fund të hetimeve. "PS nuk është zyrë avokatie. Ajo nuk I shërben të...

Pfizer kërkon miratimin e dozës së 3-të

Pfizer kërkon miratimin e dozës së 3-të

Kompanitë Pfizer dhe BioNTech do të kërkojnë autorizimin për një dozë të tretë të vaksinës kundër COVID-19. Sipas prodhuesit të vaksinave, një dozë e tretë...

123843

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>