Merkel, pandemia po rrit pabarazinë gjinore

Merkel, pandemia po rrit pabarazinë gjinore

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka paralajmëruar se pandemia rrezikon të rikthejë problemet në barazinë gjinore, pasi gratë kujdesen më shumë për fëmijët gjatë mbylljes dhe...

18 orë më parë
1 2 3 627