Bardhi: Zjarrëfiksi i arrestuar për trafik droge, patronazhist i PS-së

Bardhi: Zjarrëfiksi i arrestuar për trafik droge, patronazhist i PS-së

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, deklaroi të hënën se zjarrëfiksi shqiptar i arrestuar për trafik droge mes Zvicrës dhe Gjermanisë ishte pjesë e listës së patronazhistëve të PS-së.

“Ndalohen dy trafikantë droge dhe përgjimet tregojnë se kanë qenë të angazhuar në blerje votash për regjimin Rama-Doshi,” shkruan Bardhi.

Ai shtoi se ndryshimi në zgjedhjet e 25 prillit u pengua me paratë e pista të drogës dhe krimit.

Bardhi shtoi se misioni i PD-së ishte ta zhbënte këtë skemë.

“Ne nuk do të ndalemi në betejën tonë kundër kësaj pakice që përdor çdo mjet për të tjetërsuar vullnetin e lirë të shqiptarëve,” shkruan ai në një status në rrjetin Facebook.

 

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>