Venecia kritikon vetingun

Venecia kritikon vetingun

Komisioni i Venecias (KV) ka kritikuar në mënyrë direkte një sërë rregullash e procedurash të ndjekura në procesin e vetingut. Në një draft opinion të...

20 orë më parë
Si do lëvizim këtë fundjavë?

Si do lëvizim këtë fundjavë?

Ditën e dielë do të lejohen të lëvizin makinat si dhe hapja e të gjithë bizneseve. Lajmin e bëri të ditur Policia e Shtetit, në...

24 orë më parë
1 2 3 573