Covid-19 mbyll kopshtin në Gjirokastër

Nga Exit News
Covid-19 mbyll kopshtin në Gjirokastër

Një kopësht në Gjirokastër është mbyllur për shkak të Covid-19.

Sipas mediave, një pjesë e edukatoreve dhe stafit mbështetës janë infektuar me koronavirus.

Drejtoria e Arsimit në bashkinë Gjirokastër njoftoi mbylljen e kopshtit deri në një njoftim të dytë.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>