Disa zona në Tiranë pa energji elektrike në 18 qershor

Nga Exit News
Disa zona në Tiranë pa energji elektrike në 18 qershor

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njoftoi se në 18 qershor do të mbeten pa energji elektrike disa zona në Tiranë për shkak të punimeve.

Nga ora 09:00 deri në orën 14:00 nuk do të ketë energji elektrike pjesërisht zona e Kopshtit Botanik si dhe disa biznese në rrugën “Misto Mame”.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>