Disa zona në Tiranë pa energji elektrike në 18 qershor

Nga Exit News
Disa zona në Tiranë pa energji elektrike në 18 qershor

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njoftoi se në 18 qershor do të mbeten pa energji elektrike disa zona në Tiranë për shkak të punimeve.

Nga ora 09:00 deri në orën 14:00 nuk do të ketë energji elektrike pjesërisht zona e Kopshtit Botanik si dhe disa biznese në rrugën “Misto Mame”.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme