Ekzekutohet taksisti në Elbasan

Nga Exit News
Ekzekutohet taksisti në Elbasan

Të enjten, u ekzekutua Bujar Çela, 50 vjeç, në një lokal në Elbasan, në orët e para të mengjësit.

Çela nuk kishte të shkuar kriminale. Ai punonte si taksist në Elbasan.

Viktima është vëllai i Talo Çelës, i akuzuar për grabitjen në Rinas dhe për vrasjen e vëllezërve Haxhiaj në Durrës.

Dyshohet se makina e autorëve u gjend e djegur në Mamurras. Policia po punon për gjetjen e autorëve.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme