Garo apel grave të udhëheqin ndryshimin, duke votuar PD

Nga Exit News
Garo apel grave të udhëheqin ndryshimin, duke votuar PD

Zëdhënësja e Fushatës e PD, Florjana Garo, në një konferenë për shtyp të premten, u bëri thirrje grave në vend të udhëheqin ndryshimin, duke votuar Lulzim Bashën.

Ajo tha se gratë shohim sesi qeveria po shkatërron jetët e tyre 8 vitet e fundit.

Ne shohim pagat minimale kaq te uleta, taksat e larta, dhe qindra mijera te papune. Shohim familjet tona qe nuk arrijne ta jetojne jeten me dinjitet,” shruan Garo.

Ajo i ftoi gratë të bashkohen dhe të kthejnë shpresën te familja dhe vendi.

 

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme