Humb jetën me Covid-19 mundësi Shkëlqim Troplini

Nga Exit News
Humb jetën me Covid-19 mundësi Shkëlqim Troplini

Shkëlqim Troplini, mundësi i njohur, ka humbur jetën pas infektimit me koronavirus, të hënën.

Troplini, 55 vjeç, ishte infektuar para disa ditësh dhe të dielën, gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar.

Nuk dihet ende nëse ai vuante nga probleme të tjera shëndetësore.

Me Troplinin, numri i viktimave me Covid-19 në vend shkon në 560.

2 komente

  1. Durim 9 Nëntor, 2020 në 11:22 am

    Mund te thuhet edhe kush ishte sepse jo te gjithe mund ta njohin

  2. rosh 9 Nëntor, 2020 në 11:23 am

    mundes pra, Jar

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme