Kadilli dhe Harxhi i bëjnë thirrje demokratëve të dalin masivisht në votime

Nga Exit News
Kadilli dhe Harxhi i bëjnë thirrje demokratëve të dalin masivisht në votime

Fatbardh Kadilli dhe Edit Harxhi kanë ftuar demokratët të marrin pjesë masivisht në votime pasi votuan në zgjedhjet për kryetar.

Kadilli e vlerësoi si të pabarabarë garën por shtoi se gara e ka bërë atë të reflektojë.

“Ndeza kurajon. Manifesti për ta bërë partinë të pastër të hapur të bashkuar do vazhdojë.”, tha Kadilli.

Kandidatja tjetër, Edit Harxhi, u shpreh e bidur se demokratët do të votojnë ndryshimin.

Ajo i bëri thirrje që mos të pengohen anëtarë të votojnë dhe shtoi se edhe nëse humb do të vijojë kontributin e saj në PD.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>