Kryepeshkopi Anastas shfaq probleme shëndetësore, pas kurimit nga kovid

Nga Exit News
Kryepeshkopi Anastas shfaq probleme shëndetësore, pas kurimit nga kovid

Portali Himara.gr njoftoi se Kryepeshkopi i Tiranës Anastasio u ndje sërish keq disa ditë pasi doli nga spitali kovid.

Ai pati temperaturë dhe lodhje, çka shqetësoi familjarët e tij. Mjekët e vizituan dhe gjendja e tij është e qendrueshme.

Kryepeshkopi Anastas qendroi në spital për 12 ditë pasi u infektua me koronavirus.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme