Maqedonia e Veriut regjistron 39 viktima dhe 603 raste të reja me Covid-19

Nga Exit News
Maqedonia e Veriut regjistron 39 viktima dhe 603 raste të reja me Covid-19

Maqedonia e Veriut regjistroi 39 viktima dhe 603 raste të reja me Covid-19.

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 2 596 testime.

Sipas MSH janë shëruar 641 pacientë.

Numri më i madh i viktimave janë nga Shkupi dhe Tetova.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme