Përfundon takimi i Metës me opozitën

Nga Exit News
Përfundon takimi i Metës me opozitën Ilir Meta

Përfundon takimi i Presidentit Meta me kryetarët e partive të opozitës. Ende nuk ka asnjë lajm se për çfarë është diskutuar në takim.

Takimi nisi sot në orë 9:30 dhe përfundoi më 10:30.

Pas prishjes së paligjshme të godinës së Teatrit Kombëtar më 19 maj, Presidenti Meta thirri një takim me partitë e opozitës.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme