PD dhe LSI kërkojnë mbledhjen e Këshillit Politik, nesër

Nga Exit News
PD dhe LSI kërkojnë mbledhjen e Këshillit Politik, nesër

PD dhe LSI kanë kërkuar mbledhjen e Këshillit Politik, të martën (22 shtator), në orën 12:00.

“Në vijim te mbledhjes së ditës së premte, dt. 18.09.2020, kërkojmë mbledhjen e Keshillit Politik per neser, e marte dt. 22.09.2020, per ne ora 12.00”, shkruan Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili në ftesën dërguar Damian Gjiknurit dhe Rudina Hajdarit, ditën e hënë (21 shtator).

Rudina Hajdari propozoi më parë mbledhjen e Këshillit Politik, për ditën e martë, por Damian Gjiknuri nuk e pranoi ftesën pa propozimet e PD dhe LSI.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>