PD: Mos ja hapni derën dështimit

Nga Exit News
PD: Mos ja hapni derën dështimit

Partia Demokratike i ka kërkuar qytetarëve të martën që të mos votojnë Partinë Socialiste dhe Edi Ramën në 25 prill. Në një postim në Twitter PD shkruan se kryeministri Edi Rama “ka dështuar këto 8 vjet”, ndaj nuk duhet votuar.

“8 vjet dështime dhe tani dështimi të troket në derën tuaj për herë të tretë. Mos e lejo të futet brenda”, thuhet në postimin e PD.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>