PD tregon si do të zgjidhen kandidatët për deputet

Nga Exit News
PD tregon si do të zgjidhen kandidatët për deputet

Partia Demokratike ka shpërndarë të enjten një njoftim për shtyp, mbi mënyrën se si do të votohen kandidatët për deputet .

Njoftimi i shpërndarë në media, përcakton se ky proces do të jetë i ndarë në katër faza.

Udhëzimi se si do të votohen kandidatët dhe si do të hartohen listat do të miratohet më vonë.

Lajme te ngjashme