PD, Vokshi: Rama dhe Veliaj lënë Tiranën pa ujë

Nga Exit News
PD, Vokshi: Rama dhe Veliaj lënë Tiranën pa ujë

Partia Demokratike akuzoi kryeministrin Rama dhe kryebashkiaku Veliaj se kanë lënë qytetarët e Tiranës pa ujë.

Përmes Albana Vokshit, PD shprehet se banorët e Tiranës paguajnë “ujin më shtrenjtë nga të gjithë, por nuk kanë ujë në çezma”.

Vokshi u shpreh se prej “3 ditësh qytetarët ankohet se nuk kanë uji”.

Madje, sipas Vokshit, banorët po e blejnë ujin në dyqane.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>