Përfundon procesi i deklarimit të pasurive për kandidatët për BKH

Nga Exit News
Përfundon procesi i deklarimit të pasurive për kandidatët për BKH

Ka përfunduar procesi i deklarimit të pasurive për 35 kandidatët për Byronë Kombëtare të Hetimit.

Kandidatët do t’i nënshtrohen testit të poligrafit, test i cili do të mbikqyret nga anëtarët e SHÇBA, dy prokurorë dhe drejtuesi i SPAK.

Deri më tani janë kualifikuar 35 kandidatë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme