PS dhe LSI konfliktohen në Vlorë në procesin e numërimit

Nga Exit News
PS dhe LSI konfliktohen në Vlorë në procesin e numërimit

Komisionerët e PS dhe LSI janë konfliktuar në Vlorë në KZAZ numër 86.

Euronews raporton se konflikti ka ndodhur për shkak të numërimit.

LSI pretendon se i janë shpallur votat e pavlefshme padrejtësisht dhe i kanë kaluar më pas Partisë Socialiste.

Denoncimin fillimisht e ka bërë Griselda Myslymi, e cila renditet e dyta në listën e LSI-së në qytetin e  Vlorës.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme