PS fiton në Delvinë, përfundon numërimi i votave

Nga Exit News
PS fiton në Delvinë, përfundon numërimi i votave

Në Bashkinë e Delvinës ka përfunduar procesi i votimit. KQZ raportoi se Partia Socialiste ka dalë fituese me 2 631 vota.

Më pas renditet Partia Demokratike me 1 693 vota dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, LSI me 5 47 vota.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme