Shkarkohet drejtori i Kadastër Durrës pas 11 muajsh punë

Nga Exit News
Shkarkohet drejtori i Kadastër Durrës pas 11 muajsh punë

Kreu i Kadastrës Artan Lame ka shkarkuar, të hënën, nga detyra kreun e Kadastrës në Durrës, Artur Çobanin. Çobani qendroi në detyrë për 11 muaj.

Në vend të tij është emëruar Rezart Elmazi.

Elmazi ka qenë deri më tani drejtor i Kadastrës Kamëz-Vore dhe më parë ka drejtuar ALUIZNI-n në Kamëz.

Ende nuk ka detaje për shkarkimin e Çobanit dhe arsyet që çuan drejt këtij vendimi.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>