VIDEO: Si sulmoi policia protestuesit paqesorë

VIDEO: Si sulmoi policia protestuesit paqesorë

Në protestën e 17 majit pas shembjes së Teatrit Kombëtar, policia ushtroi dhunë mbi qytetarët e pambrojtur dhe paqësorë.

Në videon e mëposhtme tregohet qartë se si policia sulmon, dhunon dhe fut në furgonat e policisë qytetarë paqësorë, shumica ulur këmbëkryq në pedonale dhe të tjerë të cilët thjesht po filmonin dhunën e policisë.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>