Zonat bregdetare, policia tregon gjendjen e trafikut në rrugët kryesore

Nga Exit News
Zonat bregdetare, policia tregon gjendjen e trafikut në rrugët kryesore

Policia rrugore ka publikuar trafikun e makinave në zonat bregdetare. Sipas njoftimit trafiku është i pa bllokuar në hyrjen e Tiranës si dhe në rrugët:

Rëna e Hedhun, Shengjini dhe Talja;

Himarë – Radhimë – Vlorë, pa probleme. Trafiku është shtuar, levizja e automjeteve është pa ndërprerje;

Njësoj edhe në dalje të Gjirit të Lalzit drejt mbikalimit të Maminasit, për momentin levizja është e rrjedhshme;

Ndërsa, ka trafik makinash në kthim nga Spilleja, si dhe rruga dytësore në Plepa, Durrës.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>