Shërohen 15 persona të sëmurë me koronavirus

Nga Exit News
Shërohen 15 persona të sëmurë me koronavirus infektivi koronavirus viktima dyte 1100x620 1

15 persona të tjerë të sëmurë me koronavirus janë shëruar, sipas Kryeministrit Rama, i cili e ka postuar lajmin në Facebook. Numri total i të shëruarve ka arritur në 67 persona.

Deri më tani në vend ka 243 të infektuarë dhe prej tyre 15 persona kanë humbur jetën.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme