Koronavirus

Cilat vende po zbatojnë vaksinimin e detyrueshëm?

Cilat vende po zbatojnë vaksinimin e detyrueshëm?

Disa vende në botë përfshirë Australinë, Francën, Anglinë dhe Uellsin kanë vendosur vaksinimin të detyrueshëm për punonjësit e kujdesit shëndetësorë, përfshirë ata që punojnë në...

11 orë më parë
31 mijë vaksina Pfizer mbërrijnë në vend

31 mijë vaksina Pfizer mbërrijnë në vend

31, 590 vaksina Pfizer mbërritën në vend, njoftoi ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, të hënën. “Me 31,590 doza vaksine Pfizer që mbërritën pak më parë...

123343