2 të arrestuar, 4 nën hetim për shpërndarje lëndësh narkotike

Nga Exit News
2 të arrestuar, 4 nën hetim për shpërndarje lëndësh narkotike

Policia e Tiranës ka arrestuar të shtunën dy persona, pasi akuzohen se kishin përshtatur një lokal për shpërndarjen e lëndëve narkotike.

Policia ka arrestuar pronarin e lokalit dhe një kamarier, ndërsa po heton dhe katër persona të tjerë, klientë.

Gjatë arrestimit, në lokal është gjetur rreth 400 gramë kanabis.

Hetimet për rastin po kryhen nga prokuroria e Tiranës.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme