6 punonjës të sistemit të shëndetësisë të infektuar me Covid-19

Nga Exit News
6 punonjës të sistemit të shëndetësisë të infektuar me Covid-19

3 punonjës të Fondit të Sigurimit të Barnave dhe 3 punonjës të recepsionit të urgjencës në Spitalin “Nënë Tereza” janë diagnostikuar me Covid-19, në 24 orët e fundit. Lajmin e dha News24.

Gjithashtu, mësohet se zyrat e FSDKSh-së po dezinfektohet dhe po kryehet testimi i të gjithë stafit.

Më 10 qershor në vend u zbuluan 42 të infektuar me koronavirus.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme